info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Suché zdění - mýty a realita

Suché zdění - mýty a realitaDatum konání:
8.6.2015

Mezi lidmi kolují neopodstatněné propagované negativní mýty o suchém zdění jako: "Nedrží to",  "Je to jen pro drobné stavby",  "Je to drahé". Stavební systém pro suché zdění STAVSI tyto a podobné závěry jednoznačně popírá a dokazuje, že jsou falešné.

Soudržnost a pevnost zdiva STAVSI

Technologie STAVSI představuje stavebnici suché výstavby, s níž se vždy realizuje vyztužené zdivo. Velký počet samosvorných vyztužených zámků poskytuje vynikající soudržnost zdiva. Utržení tvárnice ze stěny brání 8 svislých spojovacích lišt a velká styčná třecí plocha mezi zámky tvárnice a povrchem spojovacích lišt. Tato plocha minimálně odpovídá ložné ploše běžné tvárnice. Přesvědčte se i vy, že stěny STAVSI drží.

Staví se všechno

Ze stavebního systému STAVSI je možné stavět i plošně rozsáhlé stavby o několika podlaží. Je to dáno pevností jednotlivých dílů stavebnice. Výhodou systému pro suché zdění STAVSI je možnost operativního zvyšování pevnosti vyráběných tvárnic i spojovacích železobetonových lišt podle potřeby stavby. Přičemž stavební díly s různou pevností se v rámci stavby bez problémů vzájemně propojují.

Zapomeňte na dílčí ceny, podstatná je cena stavby

Zdivo STAVSI má zásadní uživatelské vlastnosti, pozitivně ovlivňující ekonomiku stavby. Jde o nízkou cenu práce, krátký čas výstavby hrubé stavby a dokonalou kvalitu hrubé stavby, která má vliv na snížení nákladů i u dalších navazujících stavebních technik. Systém suchého zdění STAVSI nezná žádné předepsané technologické lhůty, realizuje velmi přesné a rovné stěny, má zabudovanou přípravu pro rozvody inženýrských sítí, využívá vnitřní síť dřevěných spojovacích lišt jako rošt pro přímé uchycení například SDK desek místo klasické omítky, nevnáší do stavby vodu, která by se jinak musela dlouho a draze vysoušet. Nízké celkové náklady - dané součtem všech dílčích cen - vás příjemně překvapí.

Systém suchého zdění STAVSI předčí vaše očekávání. Právě jste našli cestu k pokroku ve stavebnictví. SUŠE ZDĚTE - NYNÍ S LETNÍ SLEVOU 20%.