info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Suché zdění versus předsudky a postoje

Suché zdění versus předsudky a postojeDatum konání:
16.6.2015

I mezi stavbaři se často vyskytují o suchém zdění neopodstatněné a v řadě případů konkurenčně udržované předsudky a postoje jako: „Nemá to žádné výhody“, „Pro profesionály to není“, Neusnadní to další práce“ atd. Stavební systém STAVSI svými vlastnostmi takové a podobné předsudky rozbíjí a prokazuje, že nemají žádné reálné opodstatnění.

Výhody suchého zdiva STAVSI

Zásadními výhodami jsou jednoduchá, rychlá a přesná montáž svislých nosných a příčkových stěn. Zdivo STAVSI – díky systému samosvorných spojovacích drážek a svislých lišt – si automaticky udržuje svislou rovinu stěn a také dodržuje pravé úhly v rozích stavby. Plochy stěn jsou rovné a hladké. Průměrná produktivita práce na jednoho pracovníka je 2,5m2 vybudovaného zdiva za hodinu práce. Protože jde o stavebnici, je práce založená pouze na pokládce tvárnic a zasouvání spojovacích lišt bez nutnosti průběžných kontrol dodržování rovin. Další z mnoha výhod je absence dodržování jakýchkoli povinných technologických lhůt. Přesvědčte se i vy o výhodách stavebnice STAVSI.

STAVSI je pro všechny

Stavebnice STAVSI je svými vlastnostmi vhodná a předurčená jak pro stavebníky, kteří staví svépomocně, tak pro profesionální stavební firmy. Výhodami pro profesionály jsou minimální nároky na staveniště, snížené nároky na odbornost pracovníků a zejména vysoká produktivita práce nejen u hrubé stavby, ale díky vlastnostem STAVSI u celé stavby.

STAVSI podporuje nižší materiálové i pracovní nároky

Technologie STAVSI na již hotové hrubé stavbě podporuje svými vlastnostmi a možnostmi snížení následných materiálových i pracovních nároků. Díky přesné výstavbě je možné využít na stavbě techniku proudové výstavby, kdy stavební práce na sebe bezprostředně navazují a některé lze řešit i souběžně.

Stavební systém pro suché zdění STAVSI představuje významnou inovaci ve stavebnictví. SUŠE ZDĚTE - NYNÍ S LETNÍ SLEVOU 20%.