info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Reference > Napsali o nás

Napsali o nás

COOP Novinky 12/2015

NOVÉ BYDLENÍ 12/2013

DŮM A ZAHRADA 10/2013  

Stav si svépomocí se STAVSICOOP screenshot.jpg

"Lego je klasika mezi stavebnicemi. Pokud jste si s ním hráli, můžete se nyní vrátit do dětských let a vyzkoušet stavebnici pro dospělé kluky a holky, stavebnici pro suché zdění STAVSI."

Článek v .pdf o STAVSI svépomocí (COOP NOVINKY 12/2015)

 

 

 

Nove Bydleni screenshot.jpgSTAVEBNÍ SYSTÉM STAVSI

"Vysoká výrobní přesnost prvků a jednoduchá skladebnost dílů dělá ze systému STAVSI jednoduchou a rychlou stavebnici. Podle povahy projektu umožňuje tato stavebnice kombinovat pevné a tuhé stavební prvky (tvárnice z lehkého betonu) v konstrukčním spojení buď s pevnými a tuhými spojovacími prvky (spojovací lišty z ohýbaných ocelových plechů nebo železobetonu), nebo naopak s houževnatými a elastickými spojovacími prvky (spojovací lišty z vyztužené recyklované lisované gumy nebo ze dřeva). Díky suché výstavbě se v rámci stavby minimalizuje výskyt tepelných mostů."

Článek v .pdf o STAVSI (NOVÉ BYDLENÍ 2013)

STAVSI na ForArchu 2013 screenshot.jpgSTAVEBNÍ SYSTÉM PRO PŘESNOU VÝSTAVBU

"Ukázka systému mne přesvědčila o přednosti, s jakou jsou tvarovky propojovány, bez míchačky, vody, energie a standardního nepořádku na tradiční stavbě. Systém je doslova "blbovzdorný", automaticky udržuje svislé a vodorovné roviny, pravé úhly. Některé prvky stavebnice jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Pro svépomocného stavebníka systém, který by měl průměrně zručný člověk zvládnout."

Článek v .pdf o STAVSI (DŮM A ZAHRADA 2013)