info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Reference > Ohlasy od zákazníků > Dopis od pana Ludaše

Dopis od pana Ludaše

Hrubá stavba přístavby RD v Lukách roste
Začátky hrubé stavby přístavby RD v LukáchHrubá stavba přístavby RD v Lukách před dokončenímHrubá stavba přístavby RD v Lukách

 

Dobrý den,

měl jsem velký problém v rodině, protože dost vážně onemocněla maminka mé ženy a je na tom tak, že z nemocnice už neodejde. Tak jsme se s manželkou domluvili na tom, že pantátu nastěhujeme k nám do domu, ale po různých problémech a domluvách jsme se rozhodli přistavět.  Ale, jak na to?

Samozřejmě, potřeboval jsem přístavbu co nejrychleji. Jak je dnes naprosto běžné hned jsem narazil.

Ne jak by si mohl někdo myslet na úřadě, ale s časem stavebních firem. Všude stejná odpověď - bohužel jsme moc zaneprázdněni, máme moc rozestavěných staveb atd.

Tak co naplat, nezbylo nic než si říci: „musím to postavit sám“.  Jo to se snadno řekne, ale? Je mi 35 let a myslím si, že nejsem nějak jiný než kdokoliv v téhle zemi. Bral jsem to jako velkou výzvu.

Začal jsem tedy hledat na internetu a ptát se okolo sebe. A právě na webu jsem narazil na tento skvělý stavební systém, který - a to myslím naprosto vážně – z vlastní zkušenosti plně doporučuji.

Jedinečná rychlost stavění, přesnost stavby, jednoduchost stavebnice, opravdu nikdy jsem se s něčím podobným nesetkal.

Celou kompletní stavbu jsem dělal 3 měsíce, z toho 3 týdny během dovolené a zbytek po práci.

Zedníka jsem tu měl všeho všudy 4 hodiny, a to jen kvůli základům, elektřinu a topení mi dělali kamarádi.

A ještě další věc, a to dost podstatná!! Měl jsem rozpočet od dvou firem na kompletní stavbu a pohyboval jsem se okolo 800 000 - 900 000Kč . A můj dosavadní učet je 507 000Kč a stavba je hotová!

A tím taky nabádám všechny Čechy, ať se nebojí a staví sami. Se systémem STAVSI se opravdu nemáte čeho bát. Jednoduchost, přesnost a rychlost je super.

 

Ještě jednou děkuji i vám, pane Siedek za pomoc a hlavně za váš systém STAVSI.

Petr Ludaš
Luka nad Jihlavou
Mobil: 606 306 586

 

 

Další ohlasy našich zákazníků