info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Reference > Ohlasy od zákazníků

Ohlasy našich zákazníků

Průběh stavby garáže STAVSI Psáry 2.JPGKonstrukce střechy 3.JPGStavba51.JPG

"Protože realizace proběhla k mé maximální spokojenosti, rozhodl jsem se vám touto cestou poděkovat a přidat několik osobních zkušenosti a postřehů. Rychlost stavby – auta jsem měl prakticky za 10 dnů v garáži. Ráno jsem odjel, a když jsem se odpoledne vrátil, hrubá stavba garáže byla hotová, vše bylo rovné a přesně podle projektu. Nic se nemuselo „dorovnávat“ či provádět dodatečná kompromisní řešení. Tesaři při výrobě krovu nešetřili chválou.

Nezanedbatelným plusem bylo i to, že proces výstavby nás i sousedy obtěžoval jen pár dnů. Během stavby nás ani ostatní nerušil žádný hluk a prach vyvolaný řezáním, nebo broušením dílů stavebnice STAVSI. Osobní zkušenosti s technologií STAVSI jsou pro mě důkazem, že bych neměl nejmenší obavu tuto technologii využít i na stavbu domu."

Martin, Lenka, Tomáš a Viktorka Vránovi, Psáry
Mobil: 603 481 567, e-mail: vrana.475@seznam.cz

Celý dopis od rodiny Vránových

Více o projektu Dvougaráž - Psáry

 

"Systém STAVSI a realizace stavby z něj má hned několik výhod: 1) Snadné a rychlé stavění i pro laika, celá stavba byla bez započtení přípravy realizována během necelého jednoho dne. 2) Kvalitní řešení nezděných prvků – překladů, které stavbu velmi ulehčily. 3) Velmi vhodné řešení rozvodů elektřiny po objektu s využitím tvarovaných dílců. Dále velmi oceňuji spolupráci a asistence při zakládání stavby z Vaší strany, takže stavba proběhla skutečně bezproblémově. S klidným vědomím jej proto mohu doporučit i dalším zájemcům o rychlé a kvalitní stavění."

Ing. Ondřej Havlíček, Smidary
E-mail: havlicek.ondrej@post.cz

Celý dopis od pana Havlíčka

Více o projektu Dílna k RD - Smidary

Začátek hrubé stavby dílny ve Smidarech

PRINCIP STAVBY STAVEBNICE STAVSI.JPG

Začátky hrubé stavby přístavby RD v LukáchJIHLAVA5.JPGP8280356.JPG

 

"Potřeboval jsem přístavbu co nejrychleji. Tak co naplat, nezbylo nic než si říci: "musím to postavit sám".  Jo to se snadno řekne, ale? Na webu jsem narazil na tento skvělý stavební systém, který - a to myslím naprosto vážně – z vlastní zkušenosti plně doporučuji.

Jedinečná rychlost stavění, přesnost stavby, jednoduchost stavebnice, opravdu nikdy jsem se s něčím podobným nesetkal. Celou kompletní stavbu jsem dělal 3 měsíce, z toho 3 týdny během dovolené a zbytek po práci. Zedníka jsem tu měl všeho všudy 4 hodiny, a to jen kvůli základům, elektřinu a topení mi dělali kamarádi. A ještě další věc, a to dost podstatná! Měl jsem rozpočet od dvou firem na kompletní stavbu a pohyboval jsem se okolo 800 000 - 900 000Kč . A můj dosavadní učet je 507 000Kč a stavba je hotová!"

Petr Ludaš, Luka nad Jihlavou
Mobil: 606 306 586

Celý dopis od pana Ludaše

Více o projektu Přístavba k RD - Luka nad Jihlavou

 Kam dál? Zde najdete více informací o STAVSI

Pokud máte zájem o individuální nabídku, kontaktujte nás