info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Produkty a služby > Proč vybrat STAVSI?

Zajímá Vás, jaké výhody Vám náš systém přinese?

Tady je 10 DŮVODŮ, PROČ VYBRAT STAVSI:

JEDNODUCHOSTStavba 17.JPG

Stavební systém STAVSI se skládá pouze ze čtyř typů tvárnic (2 pro nosné zdivo a 2 pro příčky)a typů spojovacích lišt. Práce se systémem je snadná a intuitivní a princip pokládky tvárnic a jejich spojování zvládne každý během několika minut. Není třeba drahá kvalifikovaná pracovní síla, stavět z tvárnic STAVSI může kdokoliv. Pro práci je třeba pouze běžné ruční nářadí.

PŘESNOST

Díky jedinečnému principu spojování přesných tvárnic pomocí svislých lišt se automaticky udržuje rovinnost, pravé úhly a projektované rozměry budovaných stěn. Nemusíte stavbu neustále kontrolovat a měřit.

Systém funguje jako stavebnice o předem daných rozměrových modulech, proto nedochází k prořezům tvárnic. Díky tomu se snižuje ztratné a staveniště není zatíženo stavebním odpadem, který by se musel likvidovat na skládkách.

SUCHÝ PROCESKonstrukce střechy 9.JPG

Výstavba není omezována dodržováním technologických lhůt na vytvrzování a vysychání či čekáním na dodávku spojovacího materiálu. Na staveništi nemusí být zavedena voda ani silová elektřina a nemusí být vybaveno mechanizací nutnou pro mokré procesy. Suchá stavba se po dokončení nemusí vysoušet dlouhodobým intenzivním vytápěním a větráním a stavebník ušetří značné náklady, které by vydal za vytápění.

STAVBA ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Při stavbě suchým procesem nevadí ani nízké teploty či vlhko, je tedy možné stavět za každého počasí a výrazně urychlit výstavbu hrubé stavby.

RYCHLOST

Produktivita práce na pracovníka je více než dvojnásobná oproti běžným stavebním systémům. Samostatně jeden pracovník postaví průměrně 2,5m2 zdiva za hodinu. Se STAVSI se hrubá stavba rodinného domu doslova vyšvihne už za 4-5 dní. Celá stavba se dá zrealizovat během několika měsíců – srovnatelně s dobou realizace dřevostavby od objednávky po předání.

ÚSPORA ČASU = ÚSPORA PENĚZ

Díky jednoduchosti systému, přesnosti výstavby, suchému procesu a vysoké produktivitě práce uspoříte mnoho času. A protože čas jsou peníze, ušetříte spoustu nákladů.

ODOLNOST ZDIVAP1030543.JPG

Zdivo spojené lištami je tuhou a houževnatou konstrukcívelkou odolností vůči výskytu trhlin vyvolaných přetvořením nebo sesedáním stavby. Výjimečná je pevnost zdiva ve smyku 4,2 MPa, která je daná spojením konstrukce vertikálními lištami. Systém STAVSI vytváří disipativní konstrukci se schopností rozptylovat deformační energii do prostoru celé stavby, takže je ideální i do oblastí s výskytem zemětřesení.

PŘIPRAVENOST NA NÁVAZNÉ PRÁCE

Díky přesnosti systému lze stavební díly jako okna, dveře či krovy zadat do výroby s předstihem a ihned po dokončení hrubé stavby se plynule mohou začít montovat. Spojovací drážky a spojovací lišty mohou mít i další dodatečné funkce: lišty je možné použít jako rošt pro uchycení desek místo vnitřní omítky nebo dvouplášťové fasády, drážkami se vedou rozvody inženýrských sítí, takže se minimalizuje sekání. Odpadají vícepráce z nedodržení technologické kázně při zdění.

EKOLOGICKÝ PŘÍSTUP

Stavební systém STAVSI je šetrný k životnímu prostředí a podporuje moderní principy udržitelné výstavby. Systém svými vlastnostmi podporuje kvalitu ovzduší uvnitř budov, pomáhá eliminaci nežádoucího hluku vně i uvnitř staveb. S běžnou kontaktní nebo bezkontaktní izolací plně vyhovuje požadavkům na nízkoenergetické stavby. V případě likvidace stavby lze hrubou stavbu demontovat a většinu dílů znovu použít nebo recyklovat.

TECHNICKÁ PODPORA

Zdarma Vám zpracujeme kladečský plán pro použití stavebního systému STAVSI. Zacvičíme pracovníky stavebních firem i stavitele svépomocí přímo na místě stavby. Poradíme, jak stavbu správně založit, a prakticky předvedeme, jak správně stavět obvodové a nosné stěny i příčky. Pokud budete mít zájem, zajistíme Vám také zpracování potřebné projektové dokumentace včetně získání stavebního povolení.

 

Zaujaly Vás výhody STAVSI? Kontaktujte nás pro více informací či nezávaznou cenovou nabídku právě teď!