info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Reference > Realizace

Realizované stavby

Dvougaráž - Psáry

Plocha: 49 m2

Doba hrubé stavby: 9 hodin (4 pracovníci)

Celá stavba hotova za: 10 dní

Stavba dvougaráže v Psárech proběhla hladce a velice rychle. Pracovníci stavební firmy se setkali se STAVSI poprvé v životě, za 10 minut instruktáže pochopili princip a postup stavby se systémem a poté pracovali samostatně na svém úseku bez přidavačů. Výroba a montáž krovu byla pro tesaře jednoduchá díky přesnosti systému.

Projekt s dvouplášťovou fasádou plně využil výhody našeho systému: lišty na vnější fasádě byly v tomto případě zvoleny dřevěné a rovnou slouží jako rošt pro dřevěnou fasádu. Stavebník tak ušetřil náklady na rošt i čas nutný k jeho instalaci. Majitelé se také rozhodli nijak dále neupravovat interiér ("šedá barva betonových tvárnic v kombinaci se světlou barvou dřevěných lišt nás prostě oslovily") a díky tomu ušetřili další náklady.

Majitel garáže pan Vrána nešetřil chválou a zde si ji můžete přečíst i vy.

  

Konstrukce střechy.JPG
Garáž v Psárech.JPG

 

Dílna k RD - Smidary

Plocha: 18 m2

Doba hrubé stavby: 7 hodin (3 pracovníci)

Na stavbě bylo použito obložení ocelového překladu pomocí výřezů z tvárnic STAVSI, které přesně zapadly do okolního systému tvárnic a zjednodušily a hlavně urychlily práci vokolí překladu. Stavebník si pochvaloval kvalitu jejich provedení. Pro rozvody elektřiny byly využity spáry pro lišty, proto nebylo nutné téměř vůbec sekat (nebo frézovat) do konstrukce hrubé stavby.

Toto napsal stavebník pan Havlíček o STAVSI

Průběh stavby dílny STAVSI Smidary 2.JPGHotová stavba dílny STAVSI Smidary 2.jpg

 

Přístavba k RD - Luka nad Jihlavou

Plocha: 57 m2

Doba hrubé stavby: 2 dny (3 pracovníci svépomocí)

Rozpočet na RD od stavební firmy: 800 000 - 900 000 Kč

Výsledná cena RD při použití STAVSI: 507 000 Kč

Přístavbu k RD si realizoval majitel sám svépomocí. Práce zedníka byla potřeba pouhé 4 hodiny kvůli základům, celou hrubou stavbu postavil majitel sám a s pomocí kamarádů. Celkově díky volbě systému STAVSI ušetřil více než 300 000 Kč.

Dojmy stavebníka pana Ludaše si můžete přečíst zde

 Průběh přístavby RD STAVSI Luka 4[3].JPG

 

 STAVSI se hodí také pro větší stavby jako jsou rodinné domy, bytové domy, ploty a mnoho dalších staveb. Podívejte se, co všechno z něj můžete postavit.