info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Stavby ze STAVSI > Katalog rodinných domů > Rodinný dům DAGMAR

Rodinný dům DAGMARRodinný dům DAGMAR

Dipozice: 3 + kk

Rozměry: 7x9,75m

Zastavěná plocha:  68 m2

Podlahová plocha:  57 m2

Obytná plocha:       50 m2

 BYDLÍTE JIŽ ZA PÁR MĚSÍCŮ

NÍZKOENERGETICKÝ ZDĚNNÝ DŮM

GARANCE SJEDNANÉ CENY A TERMÍNU

DŮM VHODNÝ I PRO STAVBU SVÉPOMOCÍ

Nízkoenergetický přízemní bezbariérový rodinný dům DAGMAR s dispozicí 3 + kk je určen pro bydlení dvou až čtyř osob. Dům je stavěn technikou suché montáže a po dokončení je k dispozici ihned k nastěhování bez nutnosti vysoušení. Je levnější než obdobný byt, a přitom nabízí mnohem větší komfort. Projekt domu nabízí účelnou kompozici všech obytných prostor s důrazem na propojení společného i individuálního soužití. Dům může stát samostatně nebo jako řadovka. Pravoúhlý půdorys umožňuje dům jednoduše umístit na pozemky různých tvarů.

Nízkoenergetický bungalov DAGMAR představuje finančně nenáročné, technicky propracované, kvalitní, jednoduché a rychlé řešení Vašeho bydlení.

Rozložení nábytku v rodiném domě DAGMAR V nabídce je dodávka materiálu STAVSI podle skutečné spotřeby jednotlivých stavebních dílů.

Typ na uspořádání nábytku v bungalovu DAGMAR je vidět na vedlejším obrázku. Jde o účelně členitý menší rodinný dům bez nevyužitých prostor. K domu je vhodné na jedné z bočních stěn bez oken přistavět garáž, nebo dvougaráž, kde budou k dispozici potřebné odkládací prostory.

Staňte se projektantem svého bydlení.

Vyberte si pro vás výhodnou variantu rozložení příček. Navíc si můžete s námi dohodnout i posun příčky oddělující ložnici od pokoje.

Půdorys rodinný dům DAGMAR k výběru zákazníkem 1 Půdorys rodinný dům DAGMAR k výběru zákazníkem 2 Půdorys rodinný dům DAGMAR k výběru zákazníkem 3 Půdorys rodinný dům DAGMAR k výběru zákazníkem 4

V rámci výběru varianty rozložení místností máte také volnou ruku s umístěním a velikostí oken a dveří.

Kromě toho máte k dispozici celou řadu dalších klientských změn.

Projekt

Projektová dokumentace k rodinnému domu DAGMAR

 

 

Zpět