info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Stavby ze STAVSI

Stavby ze STAVSI

Revoluční stavební systém pro přesné suché zdění je vhodný pro stavby jakýchkoli staveb s pravoúhlými půdorysy. Všechny stavby ze STAVSI jsou vyztužené s vysokou odolností a životností. V systému STAVSI jsou k dispozici díly z různých materiálů, takže z nich lze stavět klasické stavby jako rodinné a bytové domy, garáže, sklady, a také ploty, opěrné zídky, sklepy nebo zemědělské stavby. Stavby jsou odolné běžnému i vysokému dynamickému namáhání.

Stavební systém STAVSI se dá s výhodou použít při rekonstrukcích bytů. Z principů montované stavebnice je zřejmé, že systém STAVSI je vhodný i pro realizaci dočasných staveb.

Náš systém je díky jednoduchosti a rychlosti vhodný jak pro individuální stavebníky rodinných domů, tak pro stavební firmy či developery. Také pro stavebníky, kteří se zajímají o stavbu svépomocí, je stavební systém STAVSI bezkonkurenčním řešením.

Individuální projekty

Vaše individuální představy o rodinném domě a jiné stavbě vtiskneme do reálného projektu výstavby suchou technikou. Ve spolupráci s našimi partnery společně s Vámi navrhneme a pomůžeme postavit kvalitním dům nebo jinou stavbu ze systému STAVSI.

Poskytujeme realizaci od návrhu stavby včetně vizualizace, zpracování projektové dokumentace v potřebném rozsahu až po vyřízení stavebního povolení a dodávku stavebního systému STAVSI s potřebným kladečským plánem. Dodání stavebního materiálu pro přesné suché zdění STAVSI proběhne nejpozději do jednoho měsíce od potvrzení Vaší objednávky.

Od poloviny roku 2018 připravujeme nabídku na stavbu hrubé stavby ze STAVSI, která bude hotová během několika pracovních dnů.

Nevýhodou zděných staveb vždy byla jejich dlouhá doba výstavby a nákladné vysoušení. STAVSI tyto problémy spolehlivě vyřešila. Se stavebním systémem pro přesné suché zdění se staví velmi rychle a bez mokrých procesů.