info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > Info pro zájemce > Stavba svépomocí

STAVSI svépomocí

Lego nebo Merkur, to je klasika mezi stavebnicemi mládí. Pokud jste je milovali, pak si v dospělosti oblíbíte stavebnici pro velké kluky a holky - stavební systém pro suché zdění STAVSI.

STAVSI je systém pro suché zdění, který funguje na principu spojování lehčených betonových tvárnic pomocí lišt. Více informací o systému najdete tady. Mezi 10 důvodů, proč stavět se STAVSI, patří jednoduchost, přesnost a rychlost. Hrubou stavbu domu ze STAVSI můžete mít hotovou už za pár dní a celkově můžete ušetřit 150 000 Kč oproti běžným zděným domům.

Výhodou je, že můžete od rozdělané práce kdykoli odejít a zase se k ní kdykoli vrátit. Pracujete čistě a efektivně s minimálními nároky na stavební nářadí a stroje. Protože jde o skutečnou montáž, vystačíte si s rukavicemi, kladívkem a gumovou palicí.

ŠETŘÍTE ČAS, PENÍZE I NERVY

Stavba rodinného domu svépomocí s sebou nese nejen fyzické, finanční ale i časové a psychické zatížení stavebníka a celé jeho rodiny a také sousedů. Se stavebním materiálem STAVSI Vám podstatně zkrátíme čas výstavby, celkové náklady na stavbu a na zabydlení. Se STAVSI minimalizujete časové a psychické zatížení sobě i celé rodině a také sousedům. A to není málo.

Náš zákazník pan Ludaš nám napsal:

"Potřeboval jsem přístavbu co nejrychleji. Tak co naplat, nezbylo nic než si říci: "musím to postavit sám".  Jo to se snadno řekne, ale? Na webu jsem narazil na tento skvělý stavební systém, který - a to myslím naprosto vážně – z vlastní zkušenosti plně doporučuji."

Celý jeho dopis i ohlasy našich dalších zákazníků si můžete přečíst zde.

Svět se neustále mění. Pokrok přijímáte na každém kroku. Nebuďte konzervativní zrovna ve stavebnictví, když Vám nabízíme novinku, která Vám zpříjemní život. Pokud stále ještě máte nějaké pochybnosti, tak nás neváhejte oslovit a společně najdeme řešení.

Neváhejte a stavte. Se STAVSI to dokážete.