info@stavsi.cz +420 602 234 107
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

P1120784[1].jpg

Společnost STAVSI je inovační obchodní firma, která rozvíjí a realizuje jedinečný stavební systém pro snadné a přesné suché zdění jako novinku na českém trhu podle několika českých patentů. V současné době spolupracujeme na výrobě a dodávkách dílů stavebního systému nejen s významnými renomovanými výrobci stavebních materiálů, ale i s progresivními malými a středními firmami, které mají zájem podílet se na rozvoji české inovativní technologie suché výstavby.

Při rozvoji stavebního materiálu STAVSI spolupracujeme s Experimentálním centrem stavební fakulty ČVUT v PrazeVýsledky atestů a měření potvrdily vysokou kvalitu a jedinečnost stavebního systému STAVSI.

Sledovali jsme světové trendy a na základě analýzy poznatků jsme výstavba se STAVSI vyvinuli  unikátní stavební systém STAVSI. Náš stavební systém představuje jednoduchý, robustní, modulární a přesný stavební systém pro suché zdění hrubé stavby. STAVSI vyhovuje jak profesionálním stavebním firmám, tak i stavebníkům, kteří se rozhodli pro stavbu domu svépomocí. Naše společnost především prodává stavební systém STAVSI, k tomu nabízíme také realizaci hrubé stavby včetně zajištění projektové dokumentace.